svētdiena, 2011. gada 21. augusts

SAULAINI UN SULĪGI KRĀSAINI VASARAS TOPIŅI

Aicinājums čaklajām un talantīgajām rokdarbniecēm!

Tuvojas rudens ar zeltainiem un sārtiem toņiem kļavu lapās un raibajiem ziedu pušķiem skolnieciņu rokās... Ar nopūtu domās redzam jau novembri - pelēku un kailiem koku zariem.
Bet ...laiks un telpa taču ir nosacīti , vai ne? :)
Zemes otrā pusē tuvojas pavasaris un saulaina vasara!

Vēlos Jūs visas- čaklās un radošās - iesaistīt topošā projektā. Apkopot un izveidot mājražotāju brālību :) (varbūt kāda no Jums atcerās vecās "Daiļrades" darba tradīcijas?)

Projekta nosacījumi:
1) tamborējam skaistus vasaras topiņus un šinī blogā izvietojam bildes,
vari ievietot arī jau notamborēto - galvenais , ja izvēlēts tiek tieši tavs modelis- lai spētu aprakstīt un uzzīmēt tehnisko zīmējumu musturim
vari topiņu papildināt ar šallīti vai tamborētiem ziediem
vari kaut ko piešūt un kaut ko ietamborēt - pērlītes, lentītes utt.,

bet atceramies- topiņam jābūt ar stilu - vai nu seksīgs, vai nu klasiski elegants, vai vienkāršs, bet košām krāsām. Domāsim par karstu sauli, pludmali , par to, kādas pašas vēlētos izskatīties :)

2) labākie un interesantākie modeļi tiek izvēlēti 2 veidos:
    2.1. pasūtītāja izvēle
    2.2. jums visām balsojot par šinī blogā ievietotajiem modeļiem

3) Dalībnieki: adītājas un tamborētājas, kuras mēnesī spēj notamborēt vismaz 4 topiņus, atbilstoši 34-36., 36-38., 38-40., 40-42. izmēriem

4) topiņa izmaksas 10-12 latiem (darbs +diegi), lielajiem izmēriem (42.,44.) - 12-15Ls

5) materiāls- kokvilna, lins, zīds.
Vilnas , arī smalkvilnas dzija šoreiz nederēs.

6) ja tavs modelis tiek izvēlēts kā paraugs, tas tiek nopirkts (10-12-15Ls) un tālāk sūtīts pārdošanai uz Austrāliju. Tālākais ir atkarīgs no tā , kā veiksies attiecīgo modeļu pārdošana.
Es uzņemās risku, nopērkot tavu topiņu, sedzot sūtīšanas un pārdošanas izdevumus.

7) ja pārdošana notiek sekmīgi - ar tevi tiek noslēgts līgums , kurā tu apņemies notamborēt attiecīgo topiņu skaitu (ne mazāk par4 gabaliem mēnesī) atbilstoši norādītajiem izmēriem , mēs apņemamies samaksāt, kā arī tiks atrunāts par piegādi gan diegiem, gan gatvajiem izstrādājumiem.

2 komentāri:

 1. Šo komentāru ir noņēmis autors.

  AtbildētDzēst
 2. Man tika uzdots jautājums- vai mēs zinot cik maksā kokvilnas diegi un vai vispār ir vērts piedalīties šinī projektā?

  Atbilde uz 1.jautājumu - pēc 1/2 minūtes meklēšanas inetā- atradu www.dzijas.lv , kur kokvilnas diegi ļoti dažādās krāsās 100g maksā no 1.95Ls - 2.30Ls.

  Lai apskatītos, ko par darbu saka citas,norādu saiti uz http://crochetclub.net/blog/2007/11/26/letnij-top/
  kur 42.izmēra topiņam nepieciešams 100g diegu un tas ticis notamborēts pāris stundās. Materiālu izmaksas un samaksu par pāris stundu darbiņu vari izrēķināt pati.

  Atbildod uz 2.jautājuma daļu - es domāju , ka nav vērts piedalīties šinī projektā, ja gribam to uztvert kā biznesu kur pelnīt simtus.
  Bet, ja ir prieks radīt, ja tas ir tavs hobijs,bet tavi radītie darbi guļ plauktā, tad domāju, ka ir vērts piedalīties, apmainīties domām ,radīt skaistus darbiņus :) un, ja mums visiem veiksies- arī nopelnīt.

  AtbildētDzēst